Website Screenshot (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: File
nl: Bestand

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Width
nl: Breedte

en: here
nl: hier

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: API key
nl: API-sleutel

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Delay
nl: Vertraging

en: No link
nl: Geen link

en: An error has occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Max height
nl: Maximale hoogte

en: Remote URL
nl: Externe URL

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Access key
nl: Toegangssleutel

en: Nothing
nl: Niets

en: Custom Width
nl: Aangepaste breedte
