Website Screenshot (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: File
os: Файл
