Website Screenshot (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
