Website Screenshot (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: File
sk: Súbor

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: Width
sk: Šírka

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: API key
sk: API kľúč

en: Debug
sk: Ladenie

en: debug
sk: ladenie

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: An error has occurred.
sk: Vyskytla sa chyba

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Image style: @style
sk: Štýl obrázka: @style

en: Linked to content
sk: Viazaný s obsahom

en: Linked to file
sk: Viazaný so súborom

en: Nothing
sk: Nič
