Website Screenshot (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: File
sl: Datoteka

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Width
sl: Širina

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: debug
sl: razhroščevanje

en: An error has occurred.
sl: Prišlo je do napake.
