Website Screenshot (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: An error has occurred.
sq: Ka ndodhur një gabim.
