Website Screenshot (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: File
sv: Fil

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Original image
sv: Originalbild

en: Width
sv: Bredd

en: here
sv: här

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Debug
sv: Felsök

en: No link
sv: Ingen länk

en: An error has occurred.
sv: Ett fel har uppstått.

en: Requires: !module-list
sv: Kräver: !module-list

en: Required by: !module-list
sv: Krävs av: !module-list

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: Max height
sv: Högsta höjd

en: Remote URL
sv: URL

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Access key
sv: Åtkomstnyckel

en: Nothing
sv: Inget
