Website Screenshot (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Width
th: ความกว้าง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Save settings
th: บันทึกค่า

en: debug
th: ดีบั๊ก

en: An error has occurred.
th: มีัปัญหาเกิดขึ้น

en: Requires: !module-list
th: ต้องการ: !module-list

en: Required by: !module-list
th: ที่กำหนดไว้ใน: !module-list

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
