Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Quality
ug: سۈپىتى

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
