Website Screenshot (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: File
ur: فائل

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: debug
ur: تفصیلات

en: An error has occurred.
ur: ایک نقص پایا گیا ہے۔
