WebSpeech (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (37 entries)

en: select
af: kies

en: Save
af: Stoor

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Spanish
af: Spaans

en: Korean
af: Koreaans

en: Croatian
af: Kroaties

en: Czech
af: Tsjeggies

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: Finnish
af: Fins

en: German
af: Duits

en: Greek
af: Grieks

en: Hungarian
af: Hongaars

en: Indonesian
af: Indonesies

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Romanian
af: Romeens

en: Russian
af: Russies

en: Slovak
af: Slovakees

en: Swedish
af: Sweeds

en: Turkish
af: Turks

en: Hindi
af: Hindies

en: Catalan
af: Katalaans

en: Tibetan
af: Tibetaans

en: Bosnian
af: Bosnies

en: Welsh
af: Wallies

en: Armenian
af: Armenies

en: Icelandic
af: Yslands

en: Kurdish
af: Kurdiaans

en: Latin
af: Latyn

en: Latvian
af: Latviaans

en: Macedonian
af: Masedonies

en: Albanian
af: Albanies

en: Serbian
af: Serbies

en: Tamil
af: Tamilaans
