WebSpeech (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Save
am: አስቀምጥ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Spanish
am: ስፓኒሽ

en: Korean
am: ኮሪያኛ

en: Croatian
am: ክሮሽያኛ

en: Czech
am: ቼክኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: Finnish
am: ፊንላንድኛ

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Greek
am: ግሪክኛ

en: Hungarian
am: ሃንጋሪኛ

en: Indonesian
am: ኢንዶኒዠኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Romanian
am: ሮማኒያንኛ

en: Russian
am: ራሽኛ

en: Slovak
am: ስሎቫክኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Turkish
am: ቱርክኛ

en: Hindi
am: ሂንዲ

en: Catalan
am: ካታላን

en: Afrikaans
am: አፍሪካነስ

en: Tibetan
am: ቲቤትኛ

en: Bosnian
am: ቦስኒያንኛ

en: Welsh
am: ዌልሸ

en: Esperanto
am: ኤስፔራንቶ

en: Armenian
am: አርመንኛ

en: Icelandic
am: አይስላንድኛ

en: Kurdish
am: ኩርድሽ

en: Latin
am: ላቲን

en: Latvian
am: ላቲቭያንኛ

en: Macedonian
am: መቄዶንኛ

en: Albanian
am: አልባኒያኛ

en: Serbian
am: ስርብኛ

en: Tamil
am: ታሚል
