WebSpeech (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save
ast: Guardar

en: Brazil
ast: Brasil

en: text
ast: testu

en: English
ast: Inglés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Spanish
ast: Castellanu

en: Korean
ast: Coreanu
