WebSpeech (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Save
bg: Запази

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Italian
bg: Италиански

en: Spanish
bg: Испански

en: Korean
bg: Корейски

en: test
bg: тест

en: Croatian
bg: Хърватски

en: Czech
bg: Чешки

en: Danish
bg: Датски

en: Dutch
bg: Холандски

en: Finnish
bg: Фински

en: German
bg: Немски

en: Greek
bg: Гръцки

en: Hungarian
bg: Унгарски

en: Indonesian
bg: Индонезийски

en: Norwegian
bg: Норвежски

en: Polish
bg: Полски

en: Romanian
bg: Румънски

en: Russian
bg: Руски

en: Slovak
bg: Словашки

en: Swedish
bg: Шведски

en: Turkish
bg: Турски

en: Hindi
bg: Хинди

en: Catalan
bg: Каталунски

en: Afrikaans
bg: Африкаанс

en: Tibetan
bg: Тибетски

en: Bosnian
bg: Босненски

en: Welsh
bg: Уелски

en: Esperanto
bg: Есперанто

en: Armenian
bg: Арменски

en: Icelandic
bg: Исландски

en: Kurdish
bg: Кюрдски

en: Latin
bg: Латински

en: Latvian
bg: Латвийски

en: Macedonian
bg: Македонски

en: Albanian
bg: Албански

en: Serbian
bg: Сръбски

en: Tamil
bg: Тамилски
