WebSpeech (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: select
ca: selecciona

en: Save
ca: Desa

en: Element ID
ca: ID de l'element

en: Brazil
ca: Brasil

en: English
ca: Anglès

en: French
ca: Francès

en: Italian
ca: Italià

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Korean
ca: Coreà

en: Croatian
ca: Croat

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: Dutch
ca: Holandès

en: Finnish
ca: Finès

en: German
ca: Alemany

en: Greek
ca: Grec

en: Hungarian
ca: Hongarès

en: Indonesian
ca: Indonesi

en: Polish
ca: Polonès

en: Romanian
ca: Romanès

en: Russian
ca: Rus

en: Slovak
ca: Eslovac

en: Swedish
ca: Suec

en: Turkish
ca: Turc

en: Catalan
ca: Català

en: Tibetan
ca: Tibetà

en: Bosnian
ca: Bosnià

en: Welsh
ca: Gal·lès

en: Armenian
ca: Armeni

en: Icelandic
ca: Islandès

en: Kurdish
ca: Kurd

en: Latin
ca: Llatí

en: Latvian
ca: Letó

en: Macedonian
ca: Macedoni

en: Albanian
ca: Albanès

en: Serbian
ca: Serbi
