WebSpeech (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Save
cs: Uložit

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: text
cs: Text

en: English
cs: Anglicky

en: French
cs: Francouzsky

en: Italian
cs: Italsky

en: Spanish
cs: Španělsky

en: Korean
cs: Korejsky

en: Croatian
cs: Chorvatsky

en: Czech
cs: Česky

en: Danish
cs: Dánsky

en: Dutch
cs: Holandsky

en: Finnish
cs: Finsky

en: German
cs: Německy

en: Greek
cs: Řecky

en: Hungarian
cs: Maďarsky

en: Polish
cs: Polsky

en: Romanian
cs: Rumunsky

en: Russian
cs: Rusky

en: Slovak
cs: Slovensky

en: Swedish
cs: Švédsky

en: Turkish
cs: Turecky

en: Catalan
cs: Katalánsky

en: Tibetan
cs: Tibetsky

en: Bosnian
cs: Bosensky

en: Armenian
cs: Arménsky

en: Icelandic
cs: Islandsky

en: Latin
cs: Latinsky

en: Latvian
cs: Litevsky

en: Macedonian
cs: Makedonsky

en: Albanian
cs: Albánsky

en: Serbian
cs: Srbsky
