WebSpeech (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (38 entries)

en: Save
cy: Cadw

en: Brazil
cy: Brasil

en: Portugal
cy: Portiwgal

en: English
cy: Saesneg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Korean
cy: Corëeg

en: Vietnam
cy: Fiet Nam

en: Croatian
cy: Croateg

en: Czech
cy: Tsiecaidd

en: Danish
cy: Daneg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Finnish
cy: Ffinneg

en: German
cy: Almaeneg

en: Greek
cy: Groeg

en: Hungarian
cy: Hwngareg

en: Indonesian
cy: Indoneseg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Romanian
cy: Rwmaneg

en: Russian
cy: Rwseg

en: Slovak
cy: Slofaceg

en: Swedish
cy: Swedeg

en: Turkish
cy: Tyrceg

en: Catalan
cy: Catalaneg

en: Afrikaans
cy: Affricaneg

en: Tibetan
cy: Tibeteg

en: Bosnian
cy: Bosniaidd

en: Welsh
cy: Cymraeg

en: Armenian
cy: Armeneg

en: Icelandic
cy: Islandeg

en: Kurdish
cy: Cwrdeg

en: Latin
cy: Lladin

en: Latvian
cy: Latfieg

en: Macedonian
cy: Macedoniad

en: Albanian
cy: Albaneg

en: Serbian
cy: Serbeg

en: Tamil
cy: Tamileg
