WebSpeech (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (37 entries)

en: select
da: vælg

en: Save
da: Gem

en: Brazil
da: Brasilien

en: text
da: tekst

en: English
da: Engelsk

en: French
da: Fransk

en: Italian
da: Italiensk

en: Spanish
da: Spansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Croatian
da: Kroatisk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Finnish
da: Finsk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Polish
da: Polsk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Tibetan
da: Tibetansk

en: Bosnian
da: Bosnisk

en: Welsh
da: Walisisk

en: Armenian
da: Armensk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Kurdish
da: Kurdisk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Macedonian
da: Makedonsk

en: Albanian
da: Albansk

en: Serbian
da: Serbisk

en: Tamil
da: Tamilsk
