WebSpeech (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (43 entries)

en: select
de: Auswählen

en: Save
de: Speichern

en: Element ID
de: Element-ID

en: Brazil
de: Brasilien

en: text
de: Text

en: English
de: Englisch

en: French
de: Französisch

en: Italian
de: Italienisch

en: Spanish
de: Spanisch

en: Korean
de: Koreanisch

en: test
de: Test

en: Croatian
de: Kroatisch

en: Czech
de: Tschechisch

en: Danish
de: Dänisch

en: Dutch
de: Niederländisch

en: Finnish
de: Finnisch

en: German
de: Deutsch

en: Greek
de: Griechisch

en: Hungarian
de: Ungarisch

en: Indonesian
de: Indonesisch

en: Norwegian
de: Norwegisch

en: Polish
de: Polnisch

en: Romanian
de: Rumänisch

en: Russian
de: Russisch

en: Slovak
de: Slowakisch

en: Swedish
de: Schwedisch

en: Turkish
de: Türkisch

en: other
de: andere

en: Catalan
de: Katalonisch

en: Tibetan
de: Tibetisch

en: Bosnian
de: Bosnisch

en: Welsh
de: Walisisch

en: Armenian
de: Armenisch

en: Icelandic
de: Isländisch

en: Kurdish
de: Kurdisch

en: Latin
de: Latein

en: Latvian
de: Lettisch

en: Macedonian
de: Mazedonisch

en: Albanian
de: Albanisch

en: Serbian
de: Serbisch

en: Tamil
de: Tamilisch

en: English (US)
de: Englisch (US)

en: English (UK)
de: Englisch (UK)
