WebSpeech (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (37 entries)

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Spanish
dz: སིཔེ་ནིཤི།

en: Korean
dz: ཀོ་རི་ཡའི།

en: Croatian
dz: ཀོརོ་ཤི་ཡཱན།

en: Czech
dz: ཅེཛི།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: Finnish
dz: ཕིན་ནིཤ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Greek
dz: གི་རིཀ།

en: Hungarian
dz: ཧང་ག་རི་ཡཱན།

en: Indonesian
dz: ཨིན་ཌོ་ནེ་ཤི་ཡཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Romanian
dz: རོ་མ་ནི་ཡཱན།

en: Russian
dz: ར་ཤི་ཡཱན།

en: Slovak
dz: སོལོ་བཱཀ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Turkish
dz: ཊར་ཀིཤ།

en: Hindi
dz: ཧིན་དི།

en: Catalan
dz: ཀེ་ཊ་ལཱན།

en: Afrikaans
dz: ཨཕ་རི་ཀཱནསི།

en: Tibetan
dz: བོད་སྐད། ཊི་བེ་ཊཱན།

en: Bosnian
dz: བོསི་ནི་ཡཱན།

en: Welsh
dz: ཝེལཤི།

en: Esperanto
dz: ཨིསི་པི་རཱན་ཏོ།

en: Armenian
dz: ཨར་མི་ནི་ཡཱན།

en: Icelandic
dz: ཨའིསི་ལེན་ཌིཀ།

en: Kurdish
dz: ཀུར་ཌིཤ།

en: Latin
dz: ལེ་ཊིན།

en: Latvian
dz: ལེཊ་བིཡན།

en: Macedonian
dz: མེ་སི་ཌོ་ནི་ཡཱན།

en: Albanian
dz: ཨཱལ་བཱ་ནི་ཡཱན།

en: Serbian
dz: སར་བི་ཡཱན།

en: Tamil
dz: ཏ་མིལ།
