WebSpeech (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: select
el: επιλογή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: text
el: κείμενο

en: Vietnam
el: Βιετνάμ

en: Greek
el: Ελληνικά

en: Macedonian
el: Των Σκοπίων
