WebSpeech (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (41 entries)

en: select
es: seleccionar

en: Save
es: Guardar

en: Element ID
es: ID de elemento

en: Brazil
es: Brasil

en: text
es: texto

en: English
es: Inglés

en: French
es: Francés

en: Italian
es: Italiano

en: Spanish
es: Español

en: Korean
es: Coreano

en: test
es: prueba

en: Croatian
es: Croata

en: Czech
es: Checo

en: Danish
es: Danés

en: Dutch
es: Holandés

en: Finnish
es: Finlandés

en: German
es: Alemán

en: Greek
es: Griego

en: Hungarian
es: Húngaro

en: Indonesian
es: Indonesio

en: Norwegian
es: Noruego

en: Polish
es: Polaco

en: Romanian
es: Rumano

en: Russian
es: Ruso

en: Slovak
es: Eslovaco

en: Swedish
es: Sueco

en: Turkish
es: Turco

en: other
es: otro

en: Catalan
es: Catalán

en: Afrikaans
es: Afrikáans

en: Tibetan
es: Tibetano

en: Bosnian
es: Bosnio

en: Welsh
es: Galés

en: Armenian
es: Armenio

en: Icelandic
es: Islandés

en: Kurdish
es: Kurdo

en: Latin
es: Latín

en: Latvian
es: Letón

en: Macedonian
es: Macedonio

en: Albanian
es: Albanés

en: Serbian
es: Serbio
