WebSpeech (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (41 entries)

en: select
et: selekteeri

en: Save
et: Salvesta

en: Brazil
et: Brasiilia

en: text
et: tekst

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Korean
et: Korea keel

en: test
et: testi

en: Croatian
et: Horvaatia keel

en: Czech
et: Tšehhi keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: Finnish
et: Soome keel

en: German
et: Saksa keel

en: Greek
et: Kreeka keel

en: Hungarian
et: Ungari keel

en: Indonesian
et: Indoneesia keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Romanian
et: Rumeenia keel

en: Russian
et: Vene keel

en: Slovak
et: Slovaki keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Turkish
et: Türgi keel

en: Hindi
et: Hindi keel

en: Catalan
et: Katalaani

en: Afrikaans
et: Afrikaani

en: Tibetan
et: Tiibeti

en: Bosnian
et: Bosnia

en: Welsh
et: Ueilsi keel

en: Esperanto
et: Esperanto keel

en: Armenian
et: Armeenia keel

en: Icelandic
et: Islandi keel

en: Kurdish
et: Kurdistani keel

en: Latin
et: Ladina keel

en: Latvian
et: Läti keel

en: Macedonian
et: Makedoonia keel

en: Albanian
et: Albaania keel

en: Serbian
et: Serbia keel

en: Tamil
et: Tamili keel
