WebSpeech (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Save
fil: Pangalagaan

en: English
fil: Ingles

en: Czech
fil: Tsek

en: German
fil: Aleman

en: Afrikaans
fil: Aprikaans
