WebSpeech (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (38 entries)

en: Save
sv: Goym

en: Brazil
sv: Brasil

en: English
sv: Enskt

en: French
sv: Franskt

en: Italian
sv: Italskt

en: Spanish
sv: Spanskt

en: Korean
sv: Koreiskt

en: Vietnam
sv: Vjetnam

en: Croatian
sv: Kroatiskt

en: Czech
sv: Kekkiskt

en: Danish
sv: Danskt

en: Dutch
sv: Hollendskt

en: Finnish
sv: Finskt

en: German
sv: Týskt

en: Greek
sv: Grikskt

en: Hungarian
sv: Ungarskt

en: Indonesian
sv: Indonesiskt

en: Norwegian
sv: Norskt

en: Polish
sv: Pólskt

en: Romanian
sv: Rumenskt

en: Russian
sv: Russiskt

en: Slovak
sv: Slovakiskt

en: Swedish
sv: Svenskt

en: Turkish
sv: Turkiskt

en: Hindi
sv: Hindiskt

en: Catalan
sv: Katalanskt

en: Tibetan
sv: Tibetiskt

en: Bosnian
sv: Bosniskt

en: Welsh
sv: Kymriskt

en: Armenian
sv: Armenskt

en: Icelandic
sv: Íslendskt

en: Kurdish
sv: Kurdiskt

en: Latin
sv: Latín

en: Latvian
sv: Lettiskt

en: Macedonian
sv: Makedónskt

en: Albanian
sv: Albanskt

en: Serbian
sv: Serbiskt

en: Tamil
sv: Tamilskt
