WebSpeech (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: select
gl: seleccionar

en: Save
gl: Gardar

en: Brazil
gl: Brasil

en: text
gl: texto

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Spanish
gl: Español

en: Korean
gl: Coreano

en: Croatian
gl: Croata

en: Czech
gl: Checoslovaco

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: Finnish
gl: Finés

en: German
gl: Alemán

en: Greek
gl: Grego

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Indonesian
gl: Indonesio

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Hindi
gl: Hindú

en: Catalan
gl: Catalán

en: Tibetan
gl: Tibetano

en: Bosnian
gl: Bosnio

en: Welsh
gl: Galés

en: Armenian
gl: Armenio

en: Icelandic
gl: Islandés

en: Kurdish
gl: Curdo

en: Latin
gl: Latín

en: Latvian
gl: Letón

en: Macedonian
gl: Macedonio

en: Albanian
gl: Albanés

en: Serbian
gl: Serbio
