WebSpeech (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (42 entries)

en: select
he: בחירה

en: Save
he: שמירה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Portugal
he: פורטוגל

en: text
he: טקסט

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Korean
he: קוריאנית

en: Vietnam
he: וייטנאם

en: Croatian
he: קרואטית

en: Czech
he: צ'כית

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Finnish
he: פינית

en: German
he: גרמנית

en: Greek
he: יוונית

en: Hungarian
he: הונגרית

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Polish
he: פולנית

en: Romanian
he: רומנית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Turkish
he: טורקית

en: Hindi
he: הינדית

en: Catalan
he: קטלונית

en: Afrikaans
he: אפריקנס

en: Tibetan
he: טיבטית

en: Bosnian
he: בוסנית

en: Welsh
he: וולשית

en: Esperanto
he: אספרנטו

en: Armenian
he: ארמנית

en: Icelandic
he: איסלנדית

en: Kurdish
he: כורדית

en: Latin
he: לטינית

en: Latvian
he: לטבית

en: Macedonian
he: מקדונית

en: Albanian
he: אלבנית

en: Serbian
he: סרבית

en: Tamil
he: טמילית
