WebSpeech (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: select
hr: odaberite

en: Save
hr: Spremi

en: text
hr: tekst

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Italian
hr: Italijanski

en: Spanish
hr: Španjolski

en: Korean
hr: Korejski

en: Vietnam
hr: Vijetnam

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Finnish
hr: Finski

en: German
hr: Njemački

en: Greek
hr: Grčki

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Polish
hr: Poljski

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Slovak
hr: Slovački

en: Swedish
hr: Švedski

en: Turkish
hr: Turski

en: Hindi
hr: Hindu

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Afrikaans
hr: Afrički

en: Tibetan
hr: Tibetanski

en: Bosnian
hr: Bošnjački

en: Welsh
hr: Welški

en: Armenian
hr: Armenski

en: Icelandic
hr: Islandski

en: Kurdish
hr: Kurdski

en: Latin
hr: Latinski

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Albanian
hr: Albanski

en: Serbian
hr: Srpski

en: Tamil
hr: Tamilski
