WebSpeech (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: select
hu: választás

en: Save
hu: Mentés

en: Brazil
hu: Brazília

en: Portugal
hu: Portugália

en: text
hu: szöveg

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Spanish
hu: spanyol

en: Korean
hu: koreai

en: Vietnam
hu: Vietnám

en: test
hu: teszt

en: Croatian
hu: horvát

en: Czech
hu: cseh

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: Finnish
hu: finn

en: German
hu: német

en: Greek
hu: görög

en: Hungarian
hu: magyar

en: Indonesian
hu: indonéz

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Romanian
hu: román

en: Russian
hu: orosz

en: Slovak
hu: szlovák

en: Swedish
hu: svéd

en: Turkish
hu: török

en: other
hu: egyéb

en: Hindi
hu: hindi

en: Catalan
hu: katalán

en: Afrikaans
hu: afrikaans

en: Tibetan
hu: tibeti

en: Bosnian
hu: bosnyák

en: Welsh
hu: walesi (kymri)

en: Esperanto
hu: eszperantó

en: Armenian
hu: örmény

en: Icelandic
hu: izlandi

en: Kurdish
hu: kurd

en: Latvian
hu: lett

en: Macedonian
hu: macedón

en: Albanian
hu: albán

en: Serbian
hu: szerb

en: Tamil
hu: tamil

en: English (US)
hu: Angol (Amerikai)

en: English (UK)
hu: Angol (Brit)
