WebSpeech (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (36 entries)

en: Save
is: Vista

en: Brazil
is: Brasilía

en: Portugal
is: Portúgal

en: English
is: Enska

en: French
is: Franska

en: Italian
is: Ítalska

en: Spanish
is: Spænska

en: Korean
is: Kóreska

en: Vietnam
is: Víetnam

en: Croatian
is: Króatíska

en: Czech
is: Tékkneska

en: Danish
is: Danska

en: Dutch
is: Hollenska

en: Finnish
is: Finnska

en: German
is: Þýska

en: Greek
is: Gríska

en: Hungarian
is: Ungverska

en: Indonesian
is: Indonesíska

en: Polish
is: Pólska

en: Romanian
is: Rúmenska

en: Russian
is: Rússneska

en: Slovak
is: Slóvenska

en: Swedish
is: Sænska

en: Turkish
is: Tyrkneska

en: Catalan
is: Katalónska

en: Bosnian
is: Bosníska

en: Welsh
is: Velska

en: Armenian
is: Armenska

en: Icelandic
is: Íslenska

en: Kurdish
is: Kúrdíska

en: Latin
is: Latneska

en: Latvian
is: Lettneska

en: Macedonian
is: Makedóníska

en: Albanian
is: Albanska

en: Serbian
is: Serbneska

en: Tamil
is: Tamílska
