WebSpeech (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (37 entries)

en: select
it: seleziona

en: Save
it: Salva

en: Brazil
it: Brasile

en: Portugal
it: Portogallo

en: text
it: testo

en: English
it: Inglese

en: French
it: Francese

en: Italian
it: Italiano

en: Spanish
it: Spagnolo

en: Korean
it: Coreano

en: Croatian
it: Croato

en: Czech
it: Ceco

en: Danish
it: Danese

en: Dutch
it: Olandese

en: Finnish
it: Finnico

en: German
it: Tedesco

en: Greek
it: Greco

en: Hungarian
it: Ungherese

en: Indonesian
it: Indonesiano

en: Polish
it: Polacco

en: Romanian
it: Rumeno

en: Russian
it: Russo

en: Slovak
it: Slovacco

en: Swedish
it: Svedese

en: Turkish
it: Turco

en: Catalan
it: Catalano

en: Tibetan
it: Tibetano

en: Bosnian
it: Bosniaco

en: Welsh
it: Gallese

en: Armenian
it: Armeno

en: Icelandic
it: Islandese

en: Kurdish
it: Curdo

en: Latin
it: Latino

en: Latvian
it: Lettone

en: Macedonian
it: Macedone

en: Albanian
it: Albanese

en: Serbian
it: Serbo
