WebSpeech (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (43 entries)

en: select
ja: 選択

en: Save
ja: 保存

en: Brazil
ja: ブラジル

en: Portugal
ja: ポルトガル

en: text
ja: テキスト

en: English
ja: 英語

en: French
ja: フランス語

en: Italian
ja: イタリア語

en: Spanish
ja: スペイン語

en: Korean
ja: 韓国語･朝鮮語

en: Vietnam
ja: ベトナム

en: Croatian
ja: クロアチア語

en: Czech
ja: チェコ語

en: Danish
ja: デンマーク語

en: Dutch
ja: オランダ語

en: Finnish
ja: フィンランド語

en: German
ja: ドイツ語

en: Greek
ja: ギリシャ語

en: Hungarian
ja: ハンガリー語

en: Indonesian
ja: インドネシア語

en: Norwegian
ja: ノルウェー語

en: Polish
ja: ポーランド語

en: Romanian
ja: ルーマニア語

en: Russian
ja: ロシア語

en: Slovak
ja: スロバキア語

en: Swedish
ja: スウェーデン語

en: Turkish
ja: トルコ語

en: Hindi
ja: ヒンディー語

en: Catalan
ja: カタロニア語

en: Afrikaans
ja: アフリカーンス語

en: Tibetan
ja: チベット語

en: Bosnian
ja: ボスニア語

en: Welsh
ja: ウェールズ語

en: Esperanto
ja: エスペラント語

en: Armenian
ja: アルメニア語

en: Icelandic
ja: アイスランド語

en: Kurdish
ja: クルド語

en: Latin
ja: ラテン語

en: Latvian
ja: ラトビア語

en: Macedonian
ja: マケドニア語

en: Albanian
ja: アルバニア語

en: Serbian
ja: セルビア語

en: Tamil
ja: タミール語
