WebSpeech (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: select
ka: მონიშვნა

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: text
ka: ტექსტი

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Italian
ka: იტალიური

en: Spanish
ka: ესპანური

en: Korean
ka: კორეული

en: Vietnam
ka: ვიეტნამი

en: Croatian
ka: ხორვატიული

en: Czech
ka: ჩეხური

en: Danish
ka: დანიური

en: Dutch
ka: ჰოლანდიური

en: Finnish
ka: ფინური

en: German
ka: გერმანული

en: Greek
ka: ბერძნული

en: Hungarian
ka: უნგრული
