WebSpeech (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: select
kk: таңдау

en: Save
kk: Сақтау

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Italian
kk: Итальян

en: Spanish
kk: Испан

en: Korean
kk: Корей

en: Croatian
kk: Хорват

en: Czech
kk: Чех

en: Danish
kk: Дат

en: Dutch
kk: Голланд

en: Finnish
kk: Фин

en: German
kk: Неміс

en: Greek
kk: Грек

en: Hungarian
kk: Венгерлік

en: Indonesian
kk: Индонезиялық

en: Polish
kk: Полдық

en: Romanian
kk: Румындық

en: Russian
kk: Орыс

en: Slovak
kk: Словактық

en: Swedish
kk: Шведтік

en: Turkish
kk: Түрік

en: Hindi
kk: Хинди

en: Catalan
kk: Каталан

en: Afrikaans
kk: Африкаанс

en: Tibetan
kk: Тибет

en: Bosnian
kk: Босниялық

en: Welsh
kk: Валия

en: Esperanto
kk: Эсперанто

en: Armenian
kk: Армян

en: Icelandic
kk: Исланд

en: Kurdish
kk: Күрд

en: Latin
kk: Латин

en: Latvian
kk: Латвиялық

en: Macedonian
kk: Македонсиялық

en: Albanian
kk: Албан

en: Serbian
kk: Серб

en: Tamil
kk: Тамиль
