WebSpeech (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (41 entries)

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Brazil
km: ប្រេស៊ីល

en: Portugal
km: ព័រទុយហ្គាល់

en: text
km: អត្ថបទ

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Italian
km: អ៊ីតាលី

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: Korean
km: កូរ៉េ

en: Vietnam
km: ​វៀតណាម​

en: Croatian
km: ក្រូអាត

en: Czech
km: ឆេក

en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

en: Dutch
km: ហុល្លង់

en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

en: German
km: អាល្លឺម៉ង់

en: Greek
km: ក្រិក

en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

en: Romanian
km: រូម៉ានី

en: Russian
km: រុស្ស៊ី

en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

en: Turkish
km: ទួរគី

en: Hindi
km: ហិណ្ឌូ

en: Catalan
km: កាតាឡាន

en: Afrikaans
km: អាហ្វ្រីកាអាន

en: Tibetan
km: ទីបេ

en: Bosnian
km: បូស្នី

en: Welsh
km: វែល

en: Esperanto
km: អេស្ពេរ៉ាន់តូ

en: Armenian
km: អារមេនី

en: Icelandic
km: អ៊ីស្លង់

en: Kurdish
km: ឃឺដ

en: Latin
km: ឡាតាំង

en: Latvian
km: ឡាតវីយ៉ា

en: Macedonian
km: ម៉ាសេដូនី

en: Albanian
km: អាល់បានី

en: Serbian
km: សែប៊ី

en: Tamil
km: តាមីល
