WebSpeech (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (40 entries)

en: select
kn: ಆಯ್ದುಕೊಳ್ಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Portugal
kn: ಪೋರ್ಚುಗಲ್

en: text
kn: ಪಠ್ಯ

en: English
kn: ಇಂಗ್ಲಿಷ್

en: French
kn: ಫ್ರೆಂಚ್

en: Italian
kn: ಇಟಾಲಿಯನ್

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Korean
kn: ಕೋರಿಯನ್

en: Vietnam
kn: ವಿಯೆಟ್ನಾಮ್

en: Croatian
kn: ಕ್ರೊಯೇಶಿಯಾ

en: Czech
kn: ಜೆಕ್

en: Danish
kn: ಡಾನಿಶ್

en: Dutch
kn: ಡಚ್

en: Finnish
kn: ಫಿನ್ನಿಶ್

en: German
kn: ಜರ್ಮನ್

en: Greek
kn: ಗ್ರೀಕ್

en: Hungarian
kn: ಹಂಗೇರಿಯನ್

en: Indonesian
kn: ಇಂಡೋನೇಶಿಯನ್

en: Norwegian
kn: ನಾರ್ವೇಜಿಯನ್

en: Polish
kn: ಪೋಲಿಶ್

en: Romanian
kn: ರೊಮೇನಿಯನ್

en: Russian
kn: ರಶಿಯನ್

en: Slovak
kn: ಸ್ಲೊವಾಕ್

en: Swedish
kn: ಸ್ವೀಡಿಶ್

en: Turkish
kn: ಟರ್ಕಿಷ್

en: Hindi
kn: ಹಿಂದಿ

en: Catalan
kn: ಕೆಟಲಾನ್

en: Afrikaans
kn: ಆಪ್ರಿಕಾನ್ಸ್

en: Tibetan
kn: ಟಿಬೆಟಿಯನ್

en: Welsh
kn: ವೆಲ್ಷ್

en: Armenian
kn: ಅರ್ಮೇನಿಯನ್

en: Icelandic
kn: ಐಸ್‍ಲ್ಯಾಂಡಿಕ್

en: Latin
kn: ಲ್ಯಾಟಿನ್

en: Latvian
kn: ಲಾಟ್ವಿಯನ್

en: Macedonian
kn: ಮೆಸಡೋನಿಯನ್

en: Serbian
kn: ಸರ್ಬಿಯಾ

en: Tamil
kn: ತಮಿಳು
