WebSpeech (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: select
lv: izvēlēties

en: Save
lv: Saglabāt

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: text
lv: teksts

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Italian
lv: Itāļu

en: Spanish
lv: Spāņu

en: Korean
lv: Korejiešu

en: Vietnam
lv: Vjetnama

en: Croatian
lv: Horvātu

en: Czech
lv: Čehu

en: Danish
lv: Dāņu

en: Dutch
lv: Holandiešu

en: Finnish
lv: Somu

en: German
lv: Vācu

en: Greek
lv: Grieķu

en: Hungarian
lv: Ungāru

en: Indonesian
lv: Indonēziešu

en: Polish
lv: Poļu

en: Romanian
lv: Rumāņu

en: Russian
lv: Krievu

en: Slovak
lv: Slovāku

en: Swedish
lv: Zviedru

en: Turkish
lv: Turku

en: Hindi
lv: Hindu

en: Catalan
lv: Katalāņu

en: Afrikaans
lv: Afrikāņu

en: Tibetan
lv: Tibetiešu

en: Bosnian
lv: Bosniešu

en: Welsh
lv: Velsiešu

en: Armenian
lv: Armēņu

en: Icelandic
lv: Islandiešu

en: Kurdish
lv: Kurdu

en: Latin
lv: Latīņu

en: Latvian
lv: Latviešu

en: Macedonian
lv: Maķedoniešu

en: Albanian
lv: Albāņu

en: Serbian
lv: Serbiešu
