WebSpeech (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (40 entries)

en: select
ml: സെലക്റ്റ് ചെയ്യൂ

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Brazil
ml: ബ്രസീല്‍

en: English
ml: ഇംഗ്ലീഷ്

en: French
ml: ഫ്രഞ്ച്

en: Italian
ml: ഇറ്റാലിയന്‍

en: Spanish
ml: സ്പാനിഷ്

en: Korean
ml: കൊറിയന്‍

en: Vietnam
ml: വിയറ്റ്നാം

en: Croatian
ml: ക്രോഷ്യന്‍

en: Czech
ml: ചെക്ക്

en: Danish
ml: ഡാനിഷ്

en: Dutch
ml: ഡച്ച്

en: Finnish
ml: ഫിന്നിഷ്

en: German
ml: ജര്‍മ്മന്‍

en: Greek
ml: ഗ്രീക്ക്

en: Hungarian
ml: ഹംഗേറിയന്‍

en: Indonesian
ml: ഇന്‍ഡോനേഷ്യന്‍

en: Polish
ml: പോളിഷ്

en: Romanian
ml: റൊമാനിയന്‍

en: Russian
ml: റഷ്യന്‍

en: Slovak
ml: സ്ലോവക്

en: Swedish
ml: സ്വീഡിഷ്

en: Turkish
ml: ടര്‍ക്കിഷ്

en: Hindi
ml: ഹിന്ദി

en: Catalan
ml: കാറ്റലന്‍

en: Afrikaans
ml: ആഫ്രിക്കന്‍സ്

en: Tibetan
ml: ടിബറ്റന്‍

en: Bosnian
ml: ബോസ്നിയന്‍

en: Welsh
ml: വെല്‍ഷ്

en: Esperanto
ml: എസ്പരാന്റോ

en: Armenian
ml: അര്‍മീനിയന്‍

en: Icelandic
ml: ഐസ്ലാന്റിക്ക്

en: Kurdish
ml: കുര്‍ദ്ദിഷ്

en: Latin
ml: ലാറ്റിന്‍

en: Latvian
ml: ലാറ്റ്വിയന്‍

en: Macedonian
ml: മാസിഡോണിയന്‍

en: Albanian
ml: അല്‍ബേനിയന്‍

en: Serbian
ml: സെര്‍ബിയന്‍

en: Tamil
ml: തമിഴ്
