WebSpeech (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: select
mr: निवडा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटॅलियन

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Korean
mr: कोरियन

en: Dutch
mr: डच

en: German
mr: जर्मन

en: Greek
mr: ग्रीक

en: Hungarian
mr: हंगेरियन

en: Indonesian
mr: इंडोनेशियन

en: Romanian
mr: रोमेनियन

en: Russian
mr: रशियन

en: Slovak
mr: स्लोवाक

en: Swedish
mr: स्वीडिश

en: Turkish
mr: टर्किश

en: Hindi
mr: हिंदी

en: Armenian
mr: आर्मीनियन

en: Icelandic
mr: आइस्लॅंडिक

en: Kurdish
mr: कुर्दीश

en: Latin
mr: लॅटिन

en: Latvian
mr: लॅट्वियन

en: Macedonian
mr: मसेडोनियन

en: Albanian
mr: अल्बेनियन

en: Serbian
mr: सर्बीयन

en: Tamil
mr: तमिळ
