WebSpeech (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: select
my: ရွေးပါ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Brazil
my: ဘရာဇီး

en: Portugal
my: ပေါ်တူဂီ

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Spanish
my: စပိန်

en: Korean
my: ကိုရီးယား

en: Croatian
my: ခရိုအေးရှား

en: Czech
my: ချက်

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်

en: Greek
my: ဂရိတ်

en: Hungarian
my: ဟန်ဂေရီ

en: Indonesian
my: အင်ဒိုနီးရှား

en: Romanian
my: ရိုမေးနီးယား

en: Russian
my: ရုရှား

en: Slovak
my: ဆလိုဗက်

en: Hindi
my: ဟင်ဒီ

en: Afrikaans
my: အာဖရိကဘာသာစကား

en: Tibetan
my: တိဘက်

en: Welsh
my: ဝေလဘာသာစကား

en: Latin
my: လက်တင်
