WebSpeech (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Dutch
pa: ਡੱਚ

en: German
pa: ਜਰਮਨ
