WebSpeech (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (27 entries)

en: Brazil
ps: برازيل

en: Portugal
ps: پرتګال

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Spanish
ps: هسپانوی

en: Korean
ps: کوریایی

en: Vietnam
ps: ويتنام

en: Greek
ps: یونانی

en: Indonesian
ps: اندونيزيایی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Romanian
ps: رومانیایی

en: Russian
ps: روسی

en: Swedish
ps: سويډنی

en: Turkish
ps: تورکی

en: Hindi
ps: هندی

en: Afrikaans
ps: افریکانز

en: Tibetan
ps: تېبېتی

en: Welsh
ps: ويلزی

en: Armenian
ps: ارمانیایی

en: Icelandic
ps: ایسلنډی

en: Kurdish
ps: کردی

en: Latvian
ps: لاتويیایی

en: Macedonian
ps: مقدونیایی

en: Albanian
ps: البانوی

en: Serbian
ps: سربیایی

en: Tamil
ps: تامېل
