WebSpeech (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (42 entries)

en: select
pt: selecionar

en: Save
pt: Guardar

en: Element ID
pt: ID do elemento

en: Brazil
pt: Brasil

en: text
pt: texto

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Spanish
pt: Castelhano

en: Korean
pt: Coreano

en: Vietnam
pt: Vietname

en: test
pt: teste

en: Croatian
pt: Croata

en: Czech
pt: Checo

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: Dutch
pt: Holandês

en: Finnish
pt: Finlandês

en: German
pt: Alemão

en: Greek
pt: Grego

en: Hungarian
pt: Húngaro

en: Indonesian
pt: Indonésio

en: Norwegian
pt: Norueguês

en: Polish
pt: Polaco

en: Romanian
pt: Romeno

en: Russian
pt: Russo

en: Slovak
pt: Eslovaco

en: Swedish
pt: Sueco

en: Turkish
pt: Turco

en: other
pt: outro

en: Catalan
pt: Catalão

en: Afrikaans
pt: Africander

en: Tibetan
pt: Tibetano

en: Bosnian
pt: Bósnio

en: Welsh
pt: Galês

en: Armenian
pt: Arménio

en: Icelandic
pt: Islandês

en: Kurdish
pt: Curdo

en: Latin
pt: Latim

en: Latvian
pt: Letão

en: Macedonian
pt: Macedónio

en: Albanian
pt: Albaniano

en: Serbian
pt: Sérvio
