WebSpeech (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: select
sk: výber

en: Save
sk: Uložiť

en: Brazil
sk: Brazília

en: Portugal
sk: Portugalsko

en: English
sk: Angličtina

en: French
sk: Francúzština

en: Italian
sk: Taliančina

en: Spanish
sk: Španielčina

en: Korean
sk: Kórejčina

en: Croatian
sk: Chorvátčina

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: Dutch
sk: Holandčina

en: Finnish
sk: Fínčina

en: German
sk: Nemčina

en: Greek
sk: Gréčtina

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Indonesian
sk: Indonézština

en: Polish
sk: Poľština

en: Romanian
sk: Rumunčina

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Swedish
sk: Švédčina

en: Turkish
sk: Turečtina

en: Hindi
sk: Hindčina

en: Catalan
sk: Katalánčina

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: Tibetan
sk: Tibetčina

en: Bosnian
sk: Bosniačtina

en: Welsh
sk: Waleština

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Icelandic
sk: Islandčina

en: Kurdish
sk: Kurdčina

en: Latin
sk: Latinčina

en: Latvian
sk: Lotyština

en: Macedonian
sk: Macedónčina

en: Albanian
sk: Albánčina

en: Serbian
sk: Srbčina

en: Tamil
sk: Tamilčina
