WebSpeech (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (35 entries)

en: Save
sq: Ruaj

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Italian
sq: Italisht

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Korean
sq: Koreane

en: Croatian
sq: Kroate

en: Czech
sq: Çekisht

en: Danish
sq: Danisht

en: Dutch
sq: Hollandeze

en: Finnish
sq: Finlandeze

en: German
sq: Gjermanisht

en: Greek
sq: Greqisht

en: Hungarian
sq: Hungarisht

en: Indonesian
sq: Indoneziane

en: Norwegian
sq: Norvegjeze

en: Polish
sq: Polonisht

en: Romanian
sq: Rumanisht

en: Russian
sq: Rusisht

en: Slovak
sq: Sllovake

en: Swedish
sq: Suedisht

en: Turkish
sq: Turqisht

en: Catalan
sq: Katalane

en: Afrikaans
sq: Afrikane

en: Tibetan
sq: Tibetiane

en: Bosnian
sq: Bosnjake

en: Welsh
sq: Galeze

en: Armenian
sq: Armenisht

en: Icelandic
sq: Islandeze

en: Kurdish
sq: Kurde

en: Latin
sq: Latinishte

en: Latvian
sq: Letonisht

en: Macedonian
sq: Maqedonisht

en: Albanian
sq: Shqip

en: Serbian
sq: Sërbisht
