WebSpeech (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (42 entries)

en: select
te: ఎంచు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Brazil
te: బ్రెజిల్

en: Portugal
te: పోర్చుగల్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: Korean
te: కొరియన్

en: Vietnam
te: వియెత్నాం

en: Croatian
te: క్రొయేషియన్

en: Czech
te: చెక్

en: Danish
te: డానిష్

en: Dutch
te: డచ్

en: Finnish
te: ఫీనిష్

en: German
te: జర్మన్

en: Greek
te: గ్రీకు

en: Hungarian
te: హంగేరియన్

en: Indonesian
te: ఇండోనేసియన్

en: Norwegian
te: నార్వేజియన్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Romanian
te: రొమేనియన్

en: Russian
te: రష్యన్

en: Slovak
te: స్లోవాక్

en: Swedish
te: స్వీడిష్

en: Turkish
te: టర్కిష్

en: Hindi
te: హిందీ

en: Catalan
te: కాటలన్

en: Afrikaans
te: ఆఫ్రికాన్స్

en: Tibetan
te: టిబెటన్

en: Bosnian
te: బోస్నియన్

en: Welsh
te: వెల్ష్

en: Esperanto
te: ఎస్పరాంతో

en: Armenian
te: ఆర్మేనియన్

en: Icelandic
te: ఐస్‌లాండిక్

en: Kurdish
te: కుర్తిష్

en: Latin
te: లాటిన్

en: Latvian
te: లాత్వియన్

en: Macedonian
te: మాసిడోనియన్

en: Albanian
te: అల్బేనియన్

en: Serbian
te: సెర్బియన్

en: Tamil
te: తమిళం
