WebSpeech (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (50 entries)

en: select
uk: вибір

en: Save
uk: Зберегти

en: Element ID
uk: ID елементу

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Portugal
uk: Португалія

en: text
uk: текст

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Korean
uk: Корейська

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: test
uk: тест

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська ( мова країни терориста )

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: other
uk: інше

en: Hindi
uk: Гінді

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Tibetan
uk: Тібетська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Latin
uk: Латина

en: Latvian
uk: Латиська

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Tamil
uk: Тамільська

en: English (US)
uk: Англійська (США)

en: Papiamento
uk: папьяменто

en: English (UK)
uk: Англійська (Великобританія)

en: Spanish (Latin American)
uk: Іспанська (латиноамериканська)
