WebSpeech (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (42 entries)

en: select
ar: اختر

en: Save
ar: حفظ

en: Brazil
ar: البرازيل

en: Portugal
ar: البرتغال

en: text
ar: نص

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Spanish
ar: أسبانية

en: Korean
ar: كورية

en: Vietnam
ar: فيتنام

en: Croatian
ar: كرواتية

en: Czech
ar: تشيكية

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: Finnish
ar: فنلندية

en: German
ar: ألمانية

en: Greek
ar: يونانية

en: Hungarian
ar: مجرية

en: Indonesian
ar: إندونيسية

en: Polish
ar: بولندية

en: Romanian
ar: رومانية

en: Russian
ar: روسية

en: Slovak
ar: سلوفاكية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Turkish
ar: تركية

en: Hindi
ar: هندية

en: Catalan
ar: كتلانية

en: Afrikaans
ar: أفريكانية

en: Tibetan
ar: تبتية

en: Bosnian
ar: بوسنية

en: Welsh
ar: ولزية

en: Esperanto
ar: أسبيرية

en: Armenian
ar: أرمنية

en: Icelandic
ar: إيسلندية

en: Kurdish
ar: كردية

en: Latin
ar: لاتينية

en: Latvian
ar: لاتفية

en: Macedonian
ar: مقدونية

en: Albanian
ar: ألبانية

en: Serbian
ar: صربية

en: Tamil
ar: تاميلية
