WebSpeech (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (42 entries)

en: select
be: абраць

en: Save
be: Захаваць

en: Brazil
be: Бразілія

en: Portugal
be: Партугалія

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Spanish
be: Гішпанская

en: Korean
be: Карэйская

en: Vietnam
be: Вьетнам

en: Croatian
be: Харвацкая

en: Czech
be: Чэшская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: Finnish
be: Фінская

en: German
be: Нямецкая

en: Greek
be: Грэцкая

en: Hungarian
be: Вугорская

en: Indonesian
be: Інданезійская

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Romanian
be: Румынская

en: Russian
be: Руская (тэрарысты)

en: Slovak
be: Славацкая

en: Swedish
be: Швецкая

en: Turkish
be: Турэцкая

en: Hindi
be: Хіндзі

en: Catalan
be: Каталанская

en: Afrikaans
be: Афрыканс

en: Tibetan
be: Тыбэцкая

en: Bosnian
be: Баснійская

en: Welsh
be: Вэльская

en: Esperanto
be: Эспэранта

en: Armenian
be: Армянская

en: Icelandic
be: Ісландская

en: Kurdish
be: Курдская

en: Latin
be: Латынь

en: Latvian
be: Латышская

en: Macedonian
be: Македонская

en: Albanian
be: Албанская

en: Serbian
be: Сербская

en: Tamil
be: Тамільская
