WebSpeech (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།
